Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Поданий текст відповідає політиці академічної доброчесності і не містить плагіату
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики наукових видань та бібліографії, викладеним у розділі "Про журнал".Керівництві для авторів
  • Посилання на джерела у тексті відповідають вимогам ДСТУ 8302:2015 та стандарту журналу.
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word
  • Текст набраний на сторінках формату А4, розміром кеглю 14, з міжрядковим інтервалом 1,5; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу). Загальний обсяг статті 8...14 сторінок.

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.